Меню

Доставка суші-сетів у Тернополі

Суші сет у Тернополі – оптимальний вибір, якщо плануєте зібратись разом з кимось, аби отримати задоволення від ресторанної їжі.

Суші сет у Тернополі: що замовити

Меню Суші-Го приємно вразить навіть гурманів, оскільки у нас можна віднайти як маленькі, так і величезні набори їжі для всієї родини.

Маленькі

Невеличкі набори, які можуть містити від 600 г азіатських страв. Розраховані для частування двома людьми, незалежно від приводу – від звичайного свята або романтичних посиденьок. Містять у складі три різноманітних порції ролів.

Серед маленьких наборів можна віднайти безпосередньо ті, які сподобаються поціновувачам сирних смаків, тим, хто любить щось класичне та звичне, та тим, хто надає перевагу легким ролам, що легко засвоюються.

Для наповнення обрали традиційні Філу та Каліфорнію, футомакі з овочевим асорті, варіанти з кунжутом та копченою куркою, а також кілька видів сирних шматочків, доповнених кунжутом, ікрою та іншими інгредієнтами.

Середні

Оптимальні за розміром, містять від 800 до 900 г наповнення. Гарно підходять на випадок, якщо планується вечірка з трьох-чотирьох осіб. Сумарно містять чотири різновиди ролів на будь-який смак.

Ми міксуємо кілька видів Філ, у тому числі й овочеву, а також варіанти з масляною рибою, тигровою креветкою тощо. Окрім неї присутні й інші, не менш смачні шматочки у вигляді варіантів з мусом з риби, ікрою масаго та іншими унікальними інгредієнтами.

Серед середніх наборів можна віднайти безпосередньо кілька для тих, хто полюбляє виключно традиційні американські роли Філадельфія, які містять різне, авторське наповнення.

Великі

Замовити суші сет можна безпосередньо для чотирьох і більше осіб. Для цього ми створили кілька варіантів, які містять від 1100 до 1600 г японської їжі. Оскільки такі набори підходять для великої кількості людей, вони містять від п’яти до восьми порцій оригінальних ролів.

Для наповнення ми обрали класику – традиційну Філу та Каліфорнію, а також смачезні додатки. Серед найбільш популярних – поживний з курятиною, з кількома видами сиру, а також зі шматочками крабових паличок.

Веганам теж знайдеться, чим поласувати. У наборах присутні роли з овочевим міксом, а також зі шматочками грибів або манго з авокадо.

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Sushi-Go